Chelatacja Bydgoszcz


Bezpieczna, popularna w Ameryce metoda leczenia Chelatacją Edta, czyli metoda odnowy biologicznej układu krążenia I odtruwania organizmu z metali ciężkich, jest bardzo przydatną i cenioną przez pacjentów z ciężkimi schorzeniami naczyń krwionośnych kończyn dolnych (zagrożenie amputacją), naczyń wieńcowych (przed i po by-passach), zaburzeniami krążenia mózgowego z zagrażającymi niedowładami i zaburzeniami pamięci, orientacji i zawrotów głowy.

Czytaj więcej

Wybrane przykłady efektów terapii chelatowej EDTA

Bydgoska 90-letnia  lekarka p.dr Janina XX wzięła około stu wlewów dożylnych wersenianu sodu,regularnie 3 razy w tygodniu

z powodu bólów kończyn dolnych pojawiających się już po przejsciu okolo 50-70 metrów.  Cytuję:        ” Chcę powiedzieć, że po 7-8 miesiącach od przjęcia pierwszej dawki wersenianu sodu , poczułam i zauważyłam wręcz gwałtownie,że lepiej chodzę. Nie odczuwałam bólów kończyn dolnych i znacznie poprawiła sie moja wydolność. Mieszkam na drugim piętrze i sprawnie pokonuję schody.Przedtem musiałam odpoczywać co kilka  schodów. Jestem zadowolona z chelatacji  jak dotychczas. Jest to z pewnością  spowodowane tym, że tak wyraznie odczułam poprawę stanu swego zdrowia ” .

Pani dr JXX  w trakcie terapii chelatowej, niezależnie od chelatacji  leczyła sie równocześnie   w Poradni Ortopedycznej                    z  powodu osteoporozy   uzyskując  100 %  uwapnienie kości  stosownie do wieku.

Pacjent XX  w oczekiwaniu na swoją kolejkę w szpitalu na operację kamieni nerkowych w małej zanikowej nerce, postanowił           wziąć chelatację ze względu na bóle nóg ,utrudniające mu doglądanie dość dużego gospodarstwa rybackiego.  Wziąl około  40 kroplówek . Po opercji okazało się, że nerka zawierająca kamienie, wcale nie była zanikowa. Na pytanie  pacjenta   dlaczego   przedtem w kilku badaniach zawsze była zanikowa, odpowiedziano mu’  -lekarze musieli się      pomylić.                                                                                                                                                                                                                                                                               Moja interpretacja- po chelatacji nastąpiła poprawa mikrokrążenia w miąższu nerki i nerka się odbudowała.

Tagi: bóle, circolatory system, mikrokrążenie, nerka, osteoporoza, seniorzy

Data publikacji: 31/12/2015
Kategoria: Chelatacja

Za miażdżycę, główną przyczynę zmian niedokrwiennych nie tylko w sercu, ale i w kończynach dolnych, mózgu i innych narządach wewnętrznych, odpowiedzialne są cynkozależe metaloproteinazy MMP2, 3, 9 i inne w sumie 23. Metaloproteinazy macierzy zewnątrzkomórkowej w swojej budowie zawierają cynk a uczynniają się tylko w obecności wapnia. Metalop to inaczej kolagenazy elastazy itp. niszczą i przecinają włókna kolagenu w ścianach małych naczyń wielu narządów, degradują również mikronaczynia tzw vasa vasorum, w tętniakach aoety i w osłonkach mielinowych nerwów. Metaloproteinazy odpowiedzialne są za wiele chorób; miażdżycę, choroby zwyrodnieniowe stawów, przyzębia, chorób ukł nerwowego, otępienie starcze, Chorobę Parkinsona , SM, liczne choroby skóry w tym wczesne starzenie się skóry. Metaloproteinaza MMP9 odpowiada za odległe przerzuty nowotworowe i powoduje rozwój nowych odżywiających raka naczyń krwionośnych. Sól sodowa kwasu wersenowego NA EDTA podawana dożylnie jest inhibitorem metaloproteinaz , usuwając z organizmu oprócz licznych ciężkich metali toksycznych także nadmiar cynku i wapnia obniża poziom metaloproteinaz i przynosi pacjentom realne i ” namacalne” korzyści zdrowotne.

Przykłady

Bydgoska 90-letnia lekarka p.dr Janina XX wzięła około stu wlewów dożylnych wersenianu sodu,regularnie 3 razy w tygodniu z powodu bólów kończyn dolnych pojawiających się już po przejściu około 50-70 metrów. Cytuję “Chcę powiedzieć, że po 7-8 miesiącach od przyjęcia pierwszej dawki wersenianu sodu, poczułam i zauważyłam wręcz gwałtownie, że lepiej chodzę. Nie odczuwałam bólów kończyn dolnych i znacznie poprawiła się moja wydolność. Mieszkam na drugim piętrze i sprawnie pokonuję schody. Przedtem musiałam odpoczywać co kilka schodów. Jestem zadowolona z chelatacji jak dotychczas. Jest to z pewnością spowodowane tym, że tak wyraźnie odczułam poprawę stanu swego zdrowia”.

Pani dr JXX w trakcie terapii chelatowej, niezależnie od chelatacji leczyła się równocześnie w Poradni Ortopedycznej z powodu osteoporozy uzyskując 100 % uwapnienie kości stosownie do wieku.

Pacjent XX w oczekiwaniu na swoją kolejkę w szpitalu na operację kamieni nerkowych w małej zanikowej nerce, postanowił wziąć chelatację ze względu na bóle nóg, utrudniające mu doglądanie dość dużego gospodarstwa rybackiego. Wziął około 40 kroplówek . Po operacji okazało się, że nerka zawierająca kamienie, wcale nie była zanikowa. Na pytanie pacjenta dlaczego przedtem w kilku badaniach zawsze była zanikowa, odpowiedziano mu - lekarze musieli się pomylić. Moja interpretacja - po chelatacji nastąpiła poprawa mikrokrążenia w miąższu nerki i nerka się odbudowała.

Wyniki badań

* w wierszach nr 10, 11 i 12 wyniki w kolumnach "przed" i "po" powinny być w odwrotnej kolejności (błąd pielęgniarki wykonującej zestawienie)

Zakres usług


Neurologia

Akupunktura

Akupresura

Nerwice, depresje

Chelatacja

Szybki kontakt


Gabinet
ul. Gałczyńskiego 19 (Sanitas), Bydgoszcz
poniedziałek, środa, piątek: 11:00

stat4u