Artykuły


Wybrane przykłady efektów terapii chelatowej EDTA

Bydgoska 90-letnia  lekarka p.dr Janina XX wzięła około stu wlewów dożylnych wersenianu sodu,regularnie 3 razy w tygodniu

z powodu bólów kończyn dolnych pojawiających się już po przejsciu okolo 50-70 metrów.  Cytuję:        ” Chcę powiedzieć, że po 7-8 miesiącach od przjęcia pierwszej dawki wersenianu sodu , poczułam i zauważyłam wręcz gwałtownie,że lepiej chodzę. Nie odczuwałam bólów kończyn dolnych i znacznie poprawiła sie moja wydolność. Mieszkam na drugim piętrze i sprawnie pokonuję schody.Przedtem musiałam odpoczywać co kilka  schodów. Jestem zadowolona z chelatacji  jak dotychczas. Jest to z pewnością  spowodowane tym, że tak wyraznie odczułam poprawę stanu swego zdrowia ” .

Pani dr JXX  w trakcie terapii chelatowej, niezależnie od chelatacji  leczyła sie równocześnie   w Poradni Ortopedycznej                    z  powodu osteoporozy   uzyskując  100 %  uwapnienie kości  stosownie do wieku.

Pacjent XX  w oczekiwaniu na swoją kolejkę w szpitalu na operację kamieni nerkowych w małej zanikowej nerce, postanowił           wziąć chelatację ze względu na bóle nóg ,utrudniające mu doglądanie dość dużego gospodarstwa rybackiego.  Wziąl około  40 kroplówek . Po opercji okazało się, że nerka zawierająca kamienie, wcale nie była zanikowa. Na pytanie  pacjenta   dlaczego   przedtem w kilku badaniach zawsze była zanikowa, odpowiedziano mu’  -lekarze musieli się      pomylić.                                                                                                                                                                                                                                                                               Moja interpretacja- po chelatacji nastąpiła poprawa mikrokrążenia w miąższu nerki i nerka się odbudowała.

Tagi: bóle, circolatory system, mikrokrążenie, nerka, osteoporoza, seniorzy

Data publikacji: 31/12/2015
Kategoria: Chelatacja

Zakres usług


Neurologia

Akupunktura

Akupresura

Nerwice, depresje

Chelatacja

Szybki kontakt


Gabinet
ul. Gałczyńskiego 19 (Sanitas), Bydgoszcz
poniedziałek, środa, piątek: 11:00

stat4u