Artykuły


Wersenian Na EDTA

Wersenian sodu Na EDTA jest lekiem farmakopealnym / CAS 139-33-3/ LEKI WSPÓŁCZESNEJ TERAPII WYDANIE XIX 2009, str 718.

Na EDTA  podawane dożylnie ale wielokrotnie i w małych dawkach ,przynosi rozliczne korzyści pacjentom którzy już nie reagują na dotychczasowe  intensywne i długotrwałe leczenie innymi lekami. W trakcie 7-mio letniej mojej praktyki  leczenia chelatacją kilku tysięcy pacjentów ,nie spotkałem ani jednego przypadku braku poprawy zdrowia u pacjentów którzy nie przerwali kuracji po kilku wlewach. Poprawa stanu zdrowia po kilku wlewach pojawia się bardzo rzadko, po kilkunastu częściej, z reguły po dwudziestu a czasami nawet po trzydziestu wlewach /kroplówkach dożylnych/.  Każdy człowiek w wieku po 50-60-tym roku życia ma w swoim organiźmie ” złomowisko” jonów różnych metali usadowionych w różnych narządach, które w ciągu życia gromadzą się w wyniku spożywania niezbyt zdrowej wysoko i sztucznie przetworzonej żywności,niezbyt zdrowej wody pitnej/zwłaszcza ze studni/, różnych napojów, wieloletniego i nie kontrolowanego zażywania odżywek tzw. suplementów diety i też  długotrwałego zażywania kilku a nawet kilkunastu leków z których wiele zawiera jony metali.  Pacjenci nie odczuwający żadnych dolegliwości pozornie zdrowi biorący kurację profilaktycznie ,zgłaszają po kuracji większą sprawność fizyczną i umysłową, większą chęć do życia i uczucie jakby o dziesięć lat odmłodnieli.

Należy dodać że reklamowana w internecie i prasie chelatacja doustna  wersenianem sodu jest zwykłym oszustwem, gdyż chelatuje on już w przewodzie pokarmowym i nie ma żadnego działania leczniczego.
Wersenian sodu ma największe powinowactwo do metali zaczynając od największego; kobalt /Co/ 41,0 żelazo trójw./Fe3+/ 25,0 rtęć /Hg/ 22,0
nikiel /Ni/ 18,7 ołów /Pb/ 18,0 kaliforn /Cf/ 18,0 złoto /Au/ 17,4 cynk /Zn/ 16,6 kadm /Cd/ 16,6 cez /Ce/ 16,0 aluminium /Al/ 15,0 żelazo dwu /Fe2+/ 14,0 mangan /Mn/ 14,0 chrom /Cr/ 13,o wapń /Ca/ 10,8 magnez /Mg/ 8,7 miedź /Cu/ 8,5 stront /Sr/-8,5 srebro/Ag/7,32 sód/Na/ 1,8 potas/K/ 0,5
Chelatacja przy pomocy wersenianu sodu to jest profilaktyka i leczenie wielu chorób a właściwie to organizm leczy się sam gdy usunie się z niego jony toksycznych metali. Po kuracji wersenianem jeszcze przez 3-4 miesięcy pacjenci odczuwają postępującą poprawę zdrowia bo organizm sam się regeneruje. Stopień regeneracji oczywiście zależy od wieku pacjenta i innych niezależnych od chelatacji czynników.
Wielkie koncerny farmaceutyczne znają oczywiście działanie chelatacji ale dla nich człowiek zdrowy to żaden interes. Człowiek który będzie długo żył, ale będzie chory i będzie zażywał po 10 lekarstw codziennie to jest ich interes.
W Stanach Zjednoczonych w latach 70 tych ubw. odbyło się wiele procesów sądowych inspirowanych przez koncerny aby zabronić wykonywania chelatacji/nie stosowania ziółek z nad Amazonii, akupunktury, nakładania rąk na pacjenta itd.tylko chelatacji/.Ponieważ akcja się nie powiodła to zastosowały inną metodę, metodę pomijania milczeniem metody leczenia chelatacją a że koncerny farmaceutyczne finansują prawie całą dostępną dla medyków prasę ,podręczniki, zjazdy, szkolenia,konferencje, kongresy, to też większość lekarzy nie ma na temat terapii chelatowej wiadomości.

Pacjent Bolesław O.


Mam 82 lata, przed 5 laty dostałem zawału serca i zabrali mnie do szpitala, po wyjściu ze szpitala przez pół roku leczyłem się u swojego lekarza specjalisty aż skierował mnie z powrotem do szpitala na bajpasy. Przed operacją na sercu zapytałem lekarki ile ludzi umiera przy tej operacji ,Ona powiedziała mi,że tak około 7 na sto.No to ja wypisałem się ze szpitala i nie miałem zabiegu. Leczyłem się dalej u swojego lekarza, ale byłem słaby, brałem leki a po przejściu kilkudziesięciu kroków miałem bóle serca i musiałem odpocząć i używać inhalatorek. Żona dowiedziała się gdzieś o chelatacji i postanowiłem to leczenie spróbować. Wziąłem trzydzieści chelatacji. Teraz mogę godzinę spacerować nie mam bólów serca i nie używam inhalatorka i czuję się dobrze. Miałem koronarografię ,te żyły w sercu mi się poszerzyły i nie kwalifikuję się na bajpasy. Leczę się u tego samego lekarza i nie mówiłem mu o chelatacji ,niech się cieszy, że tak dobrze mnie leczy. /nie mówiłem bo żona zapytała go o chelatację to powiedział jej,że to oszustwo/.

Pan Bolesław O. /kontakt/

Data publikacji: 13/12/2009
Kategoria: Chelatacja

Zakres usług


Neurologia

Akupunktura

Akupresura

Nerwice, depresje

Chelatacja

Szybki kontakt


Gabinet
ul. Gałczyńskiego 19 (Sanitas), Bydgoszcz
poniedziałek, środa, piątek: 11:00

stat4u